Cumhuriyet Mahallesi, D130 Karayolu Sokak No:19, 41245 / kocaeli

Yüksek Güvenlik Çiti

06.05.2019
363
Yüksek Güvenlik Çiti

Yüksek Güvenlik Çiti
Özel güvenlik isteyen alanlar için kullanımı yaygın olan Yüksek Güvenlik Çiti sistemleri firmamız bünyesinde itina ile yapılıp kullanımınıza sunulmaktadır. Kullanıldığı alanlarda üst düzey güvenlik sağlayan bu çit sistemleri sık tel dokusu ile %100 güvenlik duvarı oluşturmakta ve iç kısmın dışarıyı rahatça görebilmesi için yüksek ve kontrollü ve yüksek fizibilite ile üretilmektedir. Yüksek güvenlik çiti sistemleri yaklaşık 6 metre yüksekliğine kadar firmamız bünyesinde profesyonel işçilik le üretilip, kullanımına sunulmaktadır. Aynı zamanda kullanıldığı alanın ihtiyaç duyduğu güvenliğe göre farklı yüksekliklerde üretilen yüksek güvenlik çiti sistemleri özel kilit sitemi ile kurulumu yapılıp kullanımınıza sunuluyor.

Yüksek Güvenlik Çiti Sistemlerini Kullanıldığı Alanlar
Yüksek güvenlik çiti sistemlerini kullanıldığı alanlar şunlardır. Siteler ve madenler, askeri birimler ve konsolosluklar, sanayi bölgeleri ve sınır bölgeleri, hava alanları ve depo bölmelerinde kullanımı yaygındır. Ayrıca yüksek güvenlik çiti sistemlerin silahlı saldırılarda kurşuna hedef saptırtacağı gibi tırmanmayı engelleyerek güvenli bir ortam sağlamaktadır. Demir makas ya da herhangi bir sekici alet ile telleri kesilmesinin engelleme özelliğine sahiptir.

Yüksek Güvenlik Çiti Özellikleri
Yüksek Güvenlik Çiti sistemleri PVC kaplama ya da gaviz kaplama ile üretildiğinden dolayı oldukça kaliteli ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dışarıdan gelen herhangi bir hasar ya da doğal afet ve olaylara karşı dayanıklılığını korumaktadır. Yüksek Güvenlik Çiti sistemleri yaklaşık 12×76 milimetre göz aralığında sık tel dokusu ile üretilir. Tel aralıkları çok sık olduğundan dolayı tırmanmayı engeller ve çatışmada kurşuna hedef saptırır. Modüler sistem olduğundan dolayı kullanılacağı alana uygun olarak tasarlanıp, kolay bir şekilde montajı yapılmaktadır. Güvenlik sistemi olmasını yanı sıra dekoratif bir görüntü sağlar. Bu nedenle sitelerde ve villalarda kullanımı yaygındır. PVC ya da Galvaniz kaplama olduğundan dolayı kullanıldığı süre boyunca herhangi bir kırılma, paslanmaya ya da bozulma meydana getirmez. Kurulumu oldukça kolaydır. Yüksek güvenlik çiti sistemlerinin tek dezavantajı kullanıldığı alana özel olarak üretildiğinden dolayı sökülemez. Kurulum işlemi sırasında kullanılan cıvataların sabitlenmesi ile kurulum işlemi tamamlanmış olacaktır.

Yüksek Güvenlik Çiti Fiyatları
Yüksek Güvenlik Çiti fiyatları sistemi yapımında kullanılan malzemeye ve boyuta göre farklılık göstermektedir. Bu sistemler hakkında güncel fiyat teklifi almak için kurumsal firmamızın web sitesinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüksek Güvenlik Çiti sistemleri konusunda en uygun fiyat sunan kurumsal firmamız bünyesine Yüksek Güvenlik Çiti ücretsiz kurulum hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Alanında profesyonel hizmetler sunan kurumsal firmamız günden güne değişmekte olan fiyatlara karşı avantajlı olabilmeniz içi ileri teknolojik üretim kapasitesi ve güçlü stok kalitesi ile sizlere Panel çiti, bahçe çiti, OSB çiti, Spor saha uygulamaları gibi alternatifli hizmet seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Firmamızın yapmış olduğu projelere bakmadan başka firmalardan fiyat teklifi almayınız.

ETİKETLER:
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: