Cumhuriyet Mahallesi, D130 Karayolu Sokak No:19, 41245 / kocaeli
15.05.2019
370
Pano Çit

Pano Çit
Pano çit; Kullanım alanları çok geniş yelpazeye sahip alan düzenlemeleri yaparken veya peyzaj düzenlemelerinde etrafına koyulan veya zemin, duvar üstüne koyulabilen daha önceden hazır olan köşeli çerçeve içerisine çift hasırlı örgü telli panoları yerleştirilme sonucu pano çit oluşur. Pano çit çok tercih edilen bir sistem ve hizmet olduğunu söyleyebiliriz.

Pano Çit Özellikleri
Pano çitlerin sahip olduğu birtakım özellikler vardır. Bunlar:

  •  Müşterilerin istemiş olduğu ebatlarda yapılan bir sistem.
  • Müşteri isteğine bağlı olarak hasır demir, fens teli, panel çit hasırı monte edilir.
  •  Pano çit profil direkleri istenilen renge boyama yapılabilir.
  •  Hasır demir, granit veya ahşap olabilir.
  •  Montaj işlemi kolay yapılır, çevreye ses, gürültü veya çevre kirliliği gibi zarar vermez.
  •  Çok çeşitliliği olan pano çit sistemi birçok şekil ve modelde üretimi yapılır.
  •  Müşterinin seçimi doğrultusunda uzunluk veya sivrilik isteğe bağlı üretilir.Bunların yanında bakımı oldukça kolay olan pano çit, kir tutmama özelliğine sahip. 4 mevsim kullanım sağlayan bir sistemdir. Pano çit sistemlerimizde, kırılma dökülme veya bükülme olmamakta. Dekoratif olarak veya güvenlik olarak kullanılan ilk tercih edilen sistemdir. Estetik görüntüsü sayesinde kullanım alanınıza değer katar.

Pano Çit Sistemleri Kullanım Alanları
Öncelikle pano çit sistemleri eski yıllardan bu yana bay, bahçe, bostan gibi eskidende en çok kullanılan ve tercih edilebilir bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Pano çit sistemleri genellikle güvenliği sağlamak amacı ve dekoratif olarak tercih edilir. Pano çit kullanım alanları; Park, bahçe, bostan, bağ evi, yazlık, villa, siteler, yol kenarları, sanayi bölgeleri, İnşaat alanları gibi birçok kullanım alanını kapsadığı bir hizmet olarak biliniyor.

Pano Çit Nasıl Yapılır?
Pano çit sistemleri firmamızdan kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda hizmet alarak işe başlayabilirsiniz. Kullanım alanı çok önemli olan pano çit sistemleri yapımı başlamadan önce arazi incelemesi yapılıyor. Uzman ve konuya hâkim uzman kişilerden oluşan ekibimiz kolaylıkla çitlerin sırasıyla dizerek montaj işlemi yapılır. Otoyol ve bahçe gibi güvenliği sağlamak amacıyla nadiren bazı pano çit sistemleri üzerine Jiletli teller yerleşimi yapılabilir. Kullanım alanları çok geniş kapsamlı olan pano çit sistemi arazinin ve kullanım alanına göre hazırlanır. Müşteri isteği doğrultusunda üretilir ve istenilen renge boyama yapılabilir. Pano çit Peyzaj uygulamaları etrafı içinde oldukça modern ve dekoratif ürünler olarak tercih edilir.

Pano Çit Sistemi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar
Pano çit sistemleri yapımı gerçekleştirmeden önce öncelikle en önemli koşul 1.kalite ürünlere sahip ve profesyonel hizmet anlayışı taşıyan firma tercih edilmeli. Ucuz ve kalitesiz ürünler çabuk kırılma, dökülme, paslanma ve güneşten dolayı yıpranma durumu görürler. Uzman kişilerden destek alarak ihtiyacınız olan araziyi önce keşif ve incelemeler sonucu kullanılacak çit çeşidine karar verilmesi ve uygulanma süreci büyük önem taşır.
Firmamız tamamen profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda müşterilerine sunulan 1.kalite ürün çeşitleri ile sizlere hizmet veriyor.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: