Cumhuriyet Mahallesi, D130 Karayolu Sokak No:19, 41245 / kocaeli

Panel Çit Çift Çubuklu

22.04.2019
379
Panel Çit Çift Çubuklu

Çift Çubuk Panel Çit
Çift çubuk panel çit bir diğer adı ile double çit sistemleri isminden de anlaşılacağı gibi çift panelli olarak üretilmektedir. Bu çit sistemleri yüksek kanyak uygulamasına ve çift çubuklara sahiptir. Bu özelliği sayesinde her türlü darbe ve doğa şartlarına göre dayanıklılık gösteren sistemler olarak bilinmektedir. Çift çubuk panel çit sistemleri doğa olaylarında etkilenmedikleri gibi hem yapımı hem de montajı oldukça kolay ve basittir. Ve kaliteli çift çubuklardan ve yüksek kaynak uygulaması ile yapıldığından dolayı uzun yıllar dayanıklılığını ve kalitesi korur ve aynı zamanda dış mekâna farklı ve estetik bir görünüm yaratmaktadır.

Çift Çubuk Panel Çiti Özellikleri
Aslında çift çubuk panel çit sistemleri bir çit bir güvenlik sisteminden beklenilenden daha da fazlasını vermektedir. En büyük özelliği kullanıldığı alana estetik ve dekoratif bir görünüm yaratmasıdır. Çift çubuk demek kısacası dikey ve yatay tel sayıları, büküm derinliği ve kalınlığı tel aralıkları ve sayıları hem içi hem dışı galvanizli profil ile galvanizli tel naylon gurubu gibi pek çok özelliğine sahiptir. Adını ise bükümünde iki tel kullanılmasından almıştır. Yani çift ya da iki çubuk anlamına gelmektedir. Çift Çubuk Panel Çit sistemler kullanıldığı alana bire bir uyum sağlar ve dayanıklıdır. Kaliteli çift tel ile yapıldığından dolayı uzun yıllar kalitesini bozmadan kullanılır ve kullanımı sırasında sarkıp bozula yapmak. Rijit bir duruşa ve görünüme sahip olmasını yanı sıra kullanımı sırasında herhangi bir bakım ya da temizlik istememektedir. Kuru hızlı ve pratiktir ve herhangi bir üret ödemeden üretici firmaya montajını yaptırtabilirsiniz.

Çift Çubuk Panel Çit Nerelerde KullanılırGeniş kullanım alanına sahip olan çift çubuk panel çit sistemlerini kullanıldığı alanlar şunlardır:

  • Metro ve otoyolların bölmelerinde
  • Yüksek güvenli isteyen kurum kuruluş ve alanlarda
  • Bahçe ve parklarda
  • Site ve villalarda
    İstenilen renk yüksekli ve genişlikte üretilen Çift Çubuk Panel Çit sistemleri dayanıklı ve sağlam yapış ile projelerinize farklı bir ambiyans yaratmaktadır.

Çift Çubuk Panel Çit Nasıl Yaptırtabilirim
Çift çubuk panel çit sistemleri müşteri taleplerine uygun ölçü ve ebatlarda panel çiti örmek makineleri ile üretilip, ücretsiz montaj hizmeti ile kullanımınıza sunulmaktadır. Bu çit sistemleri talep edilen ölçü ve boyutlarının yanı sıra yine müşteri istediğine bağlı olarak tel kalınlığı ve sıklığı da müşteri talebine göre yapılıp, panel çit örme makinesi ile üretimi sağlanmaktadır. Bu konuda hizmet almak için kurumsal firmamızla iletişime geçerek yaptırmak istediğiniz Çift çubuk panel çit hakkında gerekli ölçü boyut tel kalınlığı ve sıklığı ile ilgili gerekli detayları vererek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Siparişlerinizi alan uzmanlarımız üretimi başlatarak en kısa zamanda ürünün hazırlayarak ücretsiz montaj işlemleri ile kullanımına sunmaktadır.

ETİKETLER:
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: