Cumhuriyet Mahallesi, D130 Karayolu Sokak No:19, 41245 / kocaeli

Trapez Sac Pano

15.05.2019
348
Trapez Sac Pano

Trapez Sac Pano
Trapez sac pano oldukça farklı bir kullanım alanına sahiptir. Kullanıldığı alanı her yönden güvenli bir alana dönüştürür. Hem kolay montaj özellikleri hem de az yer kaplaması nedeni ile oldukça şık tercih edilir. Daha çok geçici koruma gerektiren bölgelerde tercih edilmektedir.

Trapez Sac Pano Kullanım Özellikleri
Trapez sac panolar, belirli kalıplar dâhilinde üretilen ürünler olmakla birlikte her alana özel olarak üretilen panolardır. Genelde şantiyelerin tercih ettiği panolar, her bölüme uygun olarak ölçülerek üretimi yapılabilir.
Trapez sac panolar standart özelliğe sahiptir ve endüstriyel bir boya ile boyanarak hazırlanır. Müşterinin talebine göre bu rengi değiştirmek mümkündür.
Hazır halde bulunan panoların da satışı bulunmakta olup, müşterinin isteğine göre hazır panolar anında servis edilerek aynı gün istenilen bölgeye montaj işlemi yapılabilmektedir.
Şantiye kullanımlarına uygun olan trapez sac panolar, isteğe bağlı olarak komple sipariş verilebilir ve anahtar teslim şeklinde üreticiden teslim alınabilir.
Trapez sac pano kurulan bölgelere aynı anda bu panoya ek olarak dikenli tel uygulaması da yapılabilmektedir. Trapez sac pano standart bir kalınlığa sahip olmakla birlikte, bu kalınlığı müşteri kendisi de belirleyebilmektedir.

Trapez Sac Panoların Kullanım Alanları
Trapez sac panoları, başta inşaat sektörü olmakla birlikte çok geniş bir kullanım alanı içerir. Şantiyelerin sıklıkla tercih ettikleri trapez sac panolar, alanı çevirmek ve geçici suretle yeni bir alan oluşturmak için tercih edilir. Buna ek olarak birçok konutun çatısında kapatma görevi görmektedir. Cepheyi ve çatıyı kaplamak amacı ile de tercih edilirler. Endüstri tesisinde sıklıkla kullanımı bulunan trapez sac panolar, otoparklarda ve yol kenarlarında da bariyer görevi görmektedir. Spor salonları hatta stadyumlarda bile trapez sac pano kullanıldığını görmek mümkündür. Hava alanları bir diğer kullanıldığı yerler olup, özel mülk evlerde ve bahçelerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Portatif özelliği ve yer kaplamayan yapısı nedeni ile her alanda kullanımı oldukça rahat olan bir panodur. Bu nedenle güvenle her alanda tercih edilebilir.

Trapez Sac Panoların Sunduğu Kolaylıklar
Trapez sac pano her alana rahat bir şekilde taşınabilir ve oldukça kolay bir şekilde montaj işlemi yapılabilir. Görüntü kirliliğine engel olması amacı ile tercih edilen sac panolar, her türlü cepheye çok basit bir şekilde sabitlenebilir. Fazla ağırlığı olmayan bir malzeme olan sac pano, kolay taşınabilir özelliği nedeni ile fazla nakliye harcamalarının önüne geçer. Bulundurulduğu yerlerde fazla bir yer işgal ermeyen trapez saclar, talebe göre farklı renklerde ve modellerde tercih edilebilir. Tamamen ihtiyaç dâhilinde tasarlanabilen ve şekillendirilebilen bir malzemedir. Herhangi bir bakım gerektirmeyen sac, uzun süreler boyunca kullanılabilir. Geri dönüştürülebilen malzemeden üretilen sac panolar tamamen çevre dostudur. Bizlerden temin edeceğiniz sac panolarınızı her alanda güvenle kullanabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: