Cumhuriyet Mahallesi, D130 Karayolu Sokak No:19, 41245 / kocaeli

Panel Çit Tek Çubuklu

06.05.2019
339
Panel Çit Tek Çubuklu

Tek Çubuk Panel Çit
Tek çubuk panel çit bir diğer adı ile Single panel çit tek panelli olarak imal edilen güvenlik sistemleri olarak tanımlanmaktadır. Panel çit sistemleri arasında yer alan tek çubuk panel çit sistemleri dayanıklı ve oldukça ekonomiktir. Bu iki özelliği sayesinde de kullanım alanı oldukça geniştir.

Tek Çubuk Panel Çit Nedir?
Panel çit sistemleri gerek montajı gerek üretimi gerekse de kurulu en kolay panel çit sistemidir. Herhangi kötü hava koşullarından ya da doğa olaylarından etkilenmedikleri gibi kalitesi bozmadan ilk günkü yapısı ile uzun yıllar güvenli kullanım imkanız sunmaktadır. Kullanım sırasında bakım ya da tadilat gerektirmemekte ve kullanıldığı alana ayrı bir dekoratif görünüm kazandırmaktadır. Farkı bir dekorasyon uygulaması olan bu sistemler minimum 800 mm’i den 2400 mili metreye kadar değişebilen yüksekliklerde 2500 milimetre tel genişliği ile 4.5- 5 ve 6 mm tel kalınlığında üretilmektedir.

Tek Çubuk Panel Çit Nerelerde Kullanılır?
Kaliteli olması, bakım ve tadilat gerektirmemesi, kolay üretilip, çabuk kurulması gibi pek çok avantajlı özelikleri sayesinde hayatımız birçok alanında görmeye alışık olduğunu Tek çubuk panel çit sistemlerinin kullanım alanları şunlardır;

  • Siteler, villalar ve köşklerde
  • Sanayi bölgelerinde ve özel güvenlik isteye kurum ve kuruluşlarda
  • Parklarda bahçelerde ve yol kenarlarında. Kullanılan bir çit modelidir.

Tek Çubuk Panel Çit Sistemlerini Nerede Yaptırtabilirim?
Yaşadığımız mekânların dış bölümünün güvenlik alına almak istersiniz. Dolayısı ile aklınız ilk olarak panel çit sistemleri gelmektedir. Uzun yıllar boyunca kalitesi bozmadan güvenli kullanım imkânı sunan Tek Çubuk Panel Çit sistemleri firmamız bünyesinde müşteri taleplerine uygun olarak üretilip kısa zamanda ücretsiz kurulum işlemi ile ilgili alana montajı yapılmaktadır.

Tek Çubuk Panel Çit Özellikleri
Üretim kalitesi kadar kurulum kalitesini de önemseyen kurumsal firmamız. Kolay montaj e sağlam yapısı ile özel projeleri sizlerin kullanımınıza sunmaktadır. Fabrikalarda, villalarda, çok katlı apartmanlarda, sitelerde, askeri birimlerde, parklarda bahçelerde ve daha saymakla bitiremeyeceğimiz pek çok alanda kullanımı yaygın olan panel çift sistemleri ya da Tek Çubuk Panel Çit sistemleri sizlere tam bir güvenlik imkânı sağlamaktadır. Kullanıldığı tel sayısına gör çift ya da tek panel çit sistemleri şeklinde adlandırılan her iki projemizde oldukça ekonomik ve hijyeniktir. Su nem gibi kötü koşullardan etkilenmezler ve kaliteli çeliklerden üretildiklerinden dolayı korozyona karşı da oldukça dirençlidir. Uyumlu panelleri ile sabitlenir ve isteğe göre özel açılı otomatik ya da sürgülü kapılar ile kullanılacak alan uygun şekilde üretimi yapılmaktadır. Her renkte üretimi yapıldığından dolayı eşsiz bir dekorasyon ürünüdür ve kullanıldığı alana farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Gerektiğinde sökülüp istenildiği zaman kurulabilme özelliğine sahiptir.

Tek Çubuk Panel Çit Fiyatları
Tek çubuk panel çit fiyatları için kurumsal firmamızın satış uzmanlarından fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatlar sistemin üretiminde kullanılacak malzemenin kalitesine ve ölçülerine göre farklılık göstermektedir. Ama kurumsal firma olarak sizlere en uygun fiyatı vermeye çalışıyoruz.

ETİKETLER:
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: