Cumhuriyet Mahallesi, D130 Karayolu Sokak No:19, 41245 / kocaeli
15.05.2019
278
Mobil Çit

Mobil Çit
Mobil çit sistemleri öncelikle en kolay tanımını yapacak olursak taşınabilir çit sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Taşınabilen çıkarıp takılabilen bir ürün olduğu için çok tercih edilen ve talep görülen bir model. Mobil çit modeli istenilen yer, zemin veya güvenlik ihtiyacı duyulan tüm alanlarda koruma amaçlı takılıp istenildiği zaman çıkarılır. Mobil çit sistemleri özellikle taşınabilen birçok organizasyon ve işlerde kullanımı sağlanıyor.

Mobil Çit Sistemleri Kullanım Alanları
Mobil çit sistemleri organizasyon başta olmak üzere festival alanları, yürüyüş alanları, miting alanı, spor faaliyet alanlarını çevrelemek amacıyla kullanılır. Şehir içi veya şehir dışı inşaat çalışmalarının çevresine güvenlik amacı ile konulan sistemlerdir. Aynı zamanda geniş halk kitlelerinin katılım sağladığı birçok alanda ve organizasyonlarda tercih edilen bir sistem olarak bilinir. Sanayi bölgelerinde en çok tercih edilen sistem mobil çit sistemidir. Mobil çit Lunapark veya oyun alanları gibi bölgelere sıkça tercih edilir.

Mobil Çit Sistemleri Teknik Özellikleri
Mobil çit sistemlerinin standart ölçüleri aşağıdaki gibidir. İhtiyaç ve kullanım alanına göre ölçüler değişebilir.
• Dikey ve yatay profil olarak ikiye ayrılır. Profil çapı 48 mm/ 38 mm olarak değişir.
• Mobil çit sistemi profil kalınlığı 1.5 mm ‘den başlatarak 48 mm kadar çıkabilir.
• Çit ölçüleri özellikleri 250 cm / 200 cm olarak belirlenir.
• Beton ayak ağırlığı 27 kilo ve 30 kilo arasında değişir.
• Tel göz aralığı 50 mm ve 150 mm arasında farklılık gösterebilir.
• Kaplama özelliği ise; sıcak saldırma galvaniz üzerine yapılan elektrostatik boya uygulaması gerçekleşir.
• Mobil Çit sistemi metal, beton veya kauçuk ayak seçeneği olarak 3 alternatif modeli bulunur.

Mobil Çit Sistemleri Genel Özellikleri
Mobil çit sistemleri hava şartlarına karşı dayanıklılığı son derece güçlü ürünlerdir. Sıcak hava, yanmaya karşı, yağmur, kar, buzlanma ve don olayı, fırtına gibi durumlarda kesinlikle yıpranma ve kırılma gibi durumlar yaşanmaz. İş sağlığı ve güvenliği açısından uygun koşullarda montaj uygulaması yapılır. Kaliteli ürünlerdir, malzemesi 1.kalite ürünlerden üretimi sağlanır. Mobil çit Sertifikalı ve garantili bir sistem. Uzun ömürlü olması nedeniyle çok tercih edilir. Özel aksesuarları bakımından kolayca çıkarıp takılır veya taşıma işlemi yapılabilir. Galvaniz kaplamalı malzeme olduğundan renk solma, yıpranma yaşanmaz. Seperatör görevi gören mobil çit sistemi bu amaçla da kullanıma uygun olmakta. Güvenliği her zaman bir adım öteye taşıyan bir model olmasına imkân sağlayan mobil çit sistemi yenilikçi teknolojiye uyarlanmış bir dekoratif tasarım ve dizayna sahip bir model.

Firmamız mobil çit sistemleri modelinde sektöründe öncü olan bir şirket olarak sizlere kaliteli hizmet anlayışını ilke edinerek hizmet sunar.

Profesyonel ekip ve ürünlerimiz müşteri portföyümüz tarafından her zaman tercih edilen bir firma olmuştur. İşlem öncesi kullanım alanları, kullanılan ürün gibi birçok konuda detaylı bilgi ve destek sağlamaktayız. Uzman ve konuya hâkim tecrübeli ekiplerimiz ile artık çözüm daha kolay.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: