Cumhuriyet Mahallesi, D130 Karayolu Sokak No:19, 41245 / kocaeli

Dekoratif Çimli Çit

25.04.2019
488
Dekoratif Çimli Çit

Dekoratif çimli çit
Günümüzde kullanımı artan ve estetik görünüm sunan bu ürünler, birçok özellik ve seçenekle kullanıma sunuluyor. Dekoratif çim çit, görsel şıklığı artırmak ve estetik görünüm elde edilmek istenen mekanların olmazsa olmazı arasında yer alıyor. Doğal çim görünümüne sahip bu ürünler, ferah ve doğal havası ile kullanım alanlarının ambiyansını değiştirmeye yardımcı oluyor. Yeşillendirme için tercih edeceğiniz dekoratif çimli çitler, günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Doğal görünüme sahip dekoratif çimli çit bakım yapılmaya gerek kalmadan uzun süre kullanma imkanı sunuyor. Temizliği ve bakımı kolay olan bu ürünler mevsim şartlarına dayanıklı özelliklere sahip bir şekilde üretilmekte ve kullanıma sunulmaktadır.

 

  • Güneş ışınlarına karşı güçlü PVC den üretilmiştir.
  • UV korumalı özelliğine sahiptir.
  • Paslanmaz özelliği bulunur. Galvanizli tel ile üretilmiştir.
  • Alev almaz.

Siz de birçok özelliğe sahip bu ürünleri yaşam alanlarında kullanarak farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Birçok alanda kullanılan bu ürünler günümüzde çok tercih ediliyor.

 

Dekoratif Çim Çit Kullanım Alanları
Genel olarak dekorasyon amaçlı kullanılan bu ürünlerin kullanım alanları da oldukça geniştir. Mevsim şartlarından etkilenmeden kullanabileceğiniz bu ürünler solma yapmaz ve paslanmaz özelliği ile uzun yıllar kullanma imkanı sunuyor. Siz de birçok alanda kullanılan bu ürünlere sahip olmak isterseniz, firmamızı tercih ederek dekoratif ve estetik görünüm sunan bu ürünlere avantajlı fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Dekoratif çim çitlerin kullanım alanlarını şu şekilde göstermek mümkün;

 

Balkon ve teras kenarları,
Kafeler,
Site çevreleri,
Çatı kaplamaları,
Cephe kaplamaları,
Yol kenarları,
Şantiyeler,
Yaşam alanlarının ve yol kenarlarında ki duvarlar da yaygın olarak kullanıldığını görebilirsiniz.

 

Bahçe dekorasyonu için tercih edeceğiniz Dekoratif çimli çit modellerini tercih ettiğinizde bahçenizin havasını değiştirebilirsiniz. Dekoratif çim çitlerin kullanıldığı bölgeye göre farklı boyut ve fiyat seçenekleri ile satışa sunulan ürünlerimize siz de avantajlı fiyat seçenekleri ile ulaşmak isterseniz, firmamızı tercih ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Rulolar Halinde Satılır
Kullanım alanına göre farklı ölçülerde satışa sunulan Dekoratif çimli çit modellerimize baktığınızda siz de ihtiyacınız olan ürünü tercih ederek sipariş edebilirsiniz. Rulo uzunluğu 10 metre olarak satışa sunulan bu ürünlerin rulo yükseklikleri farklılık gösterebilmektedir. Bu kapsamda siz de kullanım alanına uygun ölçülere sahip ürün seçeneklerine bakarak dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.

Rulo yükseklikleri

  • 50 cm
  • 80 cm
  • 100 cm
  • 120 cm
  • 150 cm
  • 200 cm dir.

Kullanım alanına göre ve ürünün kalitesine göre piyasada birçok ürün seçeneğine ulaşabilirsiniz. Mevsim şartlarından etkilenmeyecek özelliklere sahip ürün seçenekleri ile siz de kullanım alanına farklı bir hava katacak ürünlere firmamızı tercih ederek satın alabilirsiniz.

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: